Ajda Pekkan, Feo Elegance projesini tercih etti

Ajda Pekkan, Feo Elegance projesini tercih etti

Süper Star Ajda Pekkan, KKTC’de 2016 yılının en iyi proje ödülünü alan Feo Elegance projelerini tercih ediyor…

AKACAN Group ve HASIRCILAR A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren FEO, üslendiği misyonu ile KKTC’yi Türkiye ve dünyada gururla temsil etmeye devam ediyor.

Kıbrıs, Türkiye, İngiltere, Mozambik ve dünyanın gözde ülkelerinde, birçok yatırıma imza atarak, yerli halkın yanı sıra Türkiye’nin seçkin insanlarınca tercih edilen Akacan Group projelerinden Feo Elegance Yaşam Alanı Projesi, “Türkiye’nin Süper Starlarından Ajda Pekkan’ın da tercihi oldu.

Ülkenin en iyi proje ödülüne layık görülen Akacan Group ile Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Hasırcılar Holding ortaklığında, Girne’nin merkezinde inşa edilen Feo Elegance Yaşam Alanı projesi, bir Süper Star tarafından tercih edildi.

Türkiye’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan, yatırım için Kıbrıs’ın 2016 yılının en iyi proje ödülünü alan Akacan Şirketler Grubu’nun, Girne’nin merkezinde inşa edilen Feo Elegance Projesi’ni tercih etti.

Girne’nin merkezine inşa edilen Feo Elegance Yaşam Alanı Projesi’nin prestij ve zarafeti, dünyaca ünlü Süper Star Ajda Pekkan’ın da yatırımlarını adamıza yapmasını sağladı.

Related posts

Leave a Reply